Термини пријема родитеља - школска 2015/2016. година.

НАСТАВНИКПРЕДМЕТИНДЕКСДАН И САТ ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА
Павловић ДаринкаСрпски језик-Среда 2. час
Ћурувија МирјанаСрпски језик-Понедељак 2. час
Матић ДалијаСрпски језик-Четвртак 4. час
Костић ДраганаСрпски језик-Четвртак 3. час
Ковачевић ЈасминаНемачки језик-Уторак 6. час
Урековић МаријанаНемачки језик-Уторак 4. час
Лубашчик СоњаЕнглески језик-Уторак 3. час
Дердић КлараЕнглески језик-Понедељак 5. час пре подне
Миндић СоњаЕнглески језик-Понедељак 3. час
Ждрња ДанијелаЕнглески језик-Уторак 5. час, поподневна смена
Јанков ГорданаЛиковна култура-Понедељак 4. час
Илкић-Шкулец КсенијаМузичка култура-Уторак 3. час
Петров МиленаИсторија-Среда 4. час
Петровић РадославаИсторија-Уторак 9:30-10:00
Гавриловић ГизелаГеографија-Четвртак 3. час
Матковић СнежанаГеографија-Понедељак 5. час
Кнежевић МилицаФизика-Уторак 3. час
Топлак АнаМатематика-Петак 3. час
Совиљ СлађанаБиологија-Уторак 4. час
Сич МирославБиологија-Среда 7. час
Липовац СашаТехничко-Поподневна смена, среда 5. час
Варга ИванФизичко васпитање-Четвртак 3. час
Велемир СлободанФизичко васпитање-Уторак 3. час
Брборић АлександарФизичко васпитање-Четвртак 6. час
Чокорило БиљанаЕнглески језик-Четвртак 6. час пре подне
Антић ДрагишаФизика-среда 4. час пре подне
Димитријевић ДанијелБиологија-Петак 2. час
Попов МаринаНемачки језик-Среда 9:15-10:00
Каришик ДанијелаМатематика-Понедељак 3. час
Бочко БојанаМатематика-Понедељак 5. час
Карановић МаријаИнформатика-Виши разреди у преподневној смени од 14:15 до 15:00
Швоња ЈасминаФизика-Среда 3. час
Богдановић СнежанаХемија-Петак 5. час
Малешевић СунчицаТехничко-Уторак 7. час
Вондрачек Јелена Биологија-Среда 3. час
Миљуш ВеснаБиологија-Уторак, за време великог одмора
Јовичић ОливераПроф. разредне наставеI-Уторак после подне 3. час, пре подне 5. час
Копас МелиндаПроф. разредне наставеI-1Среда 2. час
Ласло СлађаПроф. разредне наставеI-2Понедељак 2. час пре подне; Од 16:30 до 17: 15 после подне
Тодоровић АлександраПроф. разредне наставеI-3Четвртак у 18:00 часова
Самарџија ДраганаПроф. разредне наставеI-4Среда 3. час (10:00-10:45); понедељак 16:30-17:30
Миличић ЈеленаПроф. разредне наставеI-5Петак 2. час (8:50-9:35); понедељак 17:00-18:00
Миљковић ВерицаПроф. разредне наставеII-11. и 3. понедељак у месецу у 17:00
Јан ТатјанаПроф. разредне наставеII-2Среда 4. час
Милојевић МиленаПроф. разредне наставеII-3Уторак 3. час
Тирагић МајаПроф. разредне наставеII-4Уторак 2. час
Радуловић ТамараПроф. разредне наставеII-5Четвртак 2. час
Јанус МирјанаПроф. разредне наставеIII-1Уторак 2. час
Божић ЕваПроф. разредне наставеIII-2Четвртак 3. час у поподневној смени (16:00-16:45)
Суботин ЈеленаПроф. разредне наставеIII-4Четвртак 2. час
Рудан ДанијелаПроф. разредне наставеIII-5Четвртак, поподневна смена 5. час
Петровић БранкицаПроф. разредне наставеIV-1Четвртрак, поподневна смена 2. час
Којић ТањаПроф. разредне наставеIV-2Уторак 17:30
Комарчевић НаташаПроф. разредне наставеIV-3петак, 3. час
Вукојчић ВеснаПроф. разредне наставеIV-3Четртак 4. час
Цветковић НиколаПроф. разредне наставеIV-4Уторак 3. час (10:00-10:45 или 16:00.16:45)
Вујичин Милена Проф. разредне наставеIV-5Четвртак 3. час