У ПОХОДИМА ЧИКА-ЈОВИ И ДЕТИЊСТВУ

Додато: 15.06.2017.

Пријатељи из ОШ „Јован Јовановић Змај“, у Сремској  Каменици, неколико година уназад организују спортско-културну манифестацију под називом „Змајоплов“. Том приликом позивају госте из других школа и дочекују их у Каменичком парку, срцу Сремске Каменице, где су из пера Јована Јовановића Змаја потекли најлепши стихови за децу.
Ове године ученици трећег разреда наше школе пошли су у госте школи домаћину и провели дан испуњен дружењем, смехом, игром, спортским такмичењима и креативним радионицама. У пратњи својих учитељица, ученици наше школе су на свом пункту понудили посетиоцима креативну радионицу, којом су представили нашу школу. И признајемо, била је веома посећена и успешна! Истовремено, трећаци су учествовали и у осталим активностима; ликовним, песничким, спортским... Ученица III1 одељења, Јована Каписода, освојила је прво место у трци девојчица и примила диплому. Било је ту и скакања у џаковима, надвлачења конопца, трчања, песме, слободне игре... Свакако, једно лепо и топло пролећно послеподне, које ће остати у сећању свих нас!