СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА

Додато: 31.08.2017.

Последњи дан августа месеца, за некога је сасвим обичан дан, али не и за будуће прваке! Као и многе друге школе и ми смо тога дана уприличили пригодан програм поводом Пријема првака. Наша школа дочекала је децу, њихове родитеље и бројне друге госте, примајући их у свој широки загрљај
и поклањајући свој осмех.

Ученици трећег разреда су, са својим учитељицама, приредили кратак програм, прошаран музиком, рецитовањем, драматизацијом, наступом малог хора. Директор школе обратио се свима речима добродошлице и представио учитеље који ће примити нове прваке у своја одељења: Весна Вукојичић, Бранкица Петровић, Никола Цветковић, Жељка Цветковић и  Марија Петровић.

Уследила је затим свечана прозивка првака, који су од школе добили на поклон мајице и качкете, свако одељење у посебној боји. Веселе поворке ускоро су направиле своје прве школске кораке, пратећи свог учитеља до школских клупа... Честитамо свима! Срећно и успешно школовање! Желимо вам безбрижно детињство,  незаборавна другарства и знање!