19. РОЂЕНДАН "МАШТАЛИЦЕ"

Додато: 18.12.2017.

Одрасти се може на много начина, али људи из редакцији „Машатлице“, верују да се најлепше, најјлакше и најбезболније одрасте уз љубав, топлину и лепу реч...то је управо оно што деца добијају на старницама листа „Машталица“.

Поводом 19. рођендана  листа  „ Машталице“ у просторијама „Еђшега“ одржан је концерт, који су извели ученици Музичке школе „Исидор Бајић“. Изводили су композиције Баха, божићне песме уз пратњу исиидорских славуја.

Ученици III 2, III 3и  IIIзаједно са својим учитељицама Татјаном Јан, Миленом Милојевић, Мајојм Тирагић и директором Станимиром Паунић су присуствовали концертом и додели захвалница од стране уреднице Весне Пантић, поводом дугогодишње, лепе и креативне сарадње.