ПРВО МЕСТО НА ДРЖАВНОМ ПРВЕНСТВУ У ФУДБАЛУ

Додато: 01.06.2015.

Ученице наше школе су  на државном школском првенству у фудбалу, које се организовало у  Брзећу освојиле ПРВО место. Пут до финала није био лак: прво су победиле на општинском такмичењу, па се квалификовале на Јужнобачки округ и ту биле прве. Затим су у Зрењанину на међуокружном такмичењу донеле победу и тиме се пласирале на државно првенство .

26. маја 2015. године су отпутовале у Брзеће, као једна од осам најбољих екипа у Србији, где су се храбро бориле, савладале школу из Бање Ковиљаче са 3:1, Звечане са 4:0, Бор 6:1 и на крају у финалној утакмици Чачак 2:0. Честитамо им на победи. Драге наше:  Дуња Црномарковић, Дуња Вукчевић, Ана Зорић, Вања Велимир, Милице Барјактар, Александра Селак, Дејана Маговчевић, Саро Савановић, Ана Ковић и Лана Зорић – ПОНОСНИ смо на вас!