ПРОЈЕКАТ

Додато: 02.06.2015.

Са подршком Министарства просвете, науке и технолошког развоја наша школа се укључила у пројекат ''Моје сунце - једна школа за једно дете''. Циљ акције је материјална и психо - социјална подршка социјално најугроженијој деци која живе у изолованим енклавама на Косову и Метохији. Намера је да наша школа подржи једно материјално угрожено дете које је избегло и живи у принудном смештају. То је Славица С. која хођа 4. разред у школи ,, Свети Сава''  у Косовској Митровици.

Да би девојчица ишла на море овог лета потребно је да сакупимо 23.500 динара до 12. јуна. Кутија за добровољни прилог налази се код педагога и психолога школе. Надамо се да ћемо и овог лета исказати хуманост и доборвољним прилогом помоћи Славици.

Хвала свима који се одазову и учествују у овој акцији!